• 0538 405 45 59
  • 0 258 263 43 10 (pbx)
  • info@bozbiyik.com
whatsapp

Hakkımızda

Bozbıyık | İnşaat Malzemeleri

“Güven ve İnsan”
 
1982 yılında 20m2 bir alanda kurulan işletmemiz şuanda 2000m2 si kapalı 8000m2 lik bir alanda ticaretimizi sürdürmekteyiz. Yavaş istikrarlı adımlarla bugünlere geldik. Bozbıyık olarak yıllar boyunca “Akıl ve Biz” anlayışıyla birlikte yeniliğe hep açık olup önce güven ve insan dedik.

 Şuanda Seramiksan, Anka Seramik, ECA&SEREL, Saint Gobain Weber ve Wavin Pilsa gibi dünyada ve ülkemizde kalitesini kabul ettirmiş firmaların uzun yıllardır bayiliğini ve toptan dağıtımını yapıyoruz. Çevre ile ve ilçelerde 30’a yakın bayimiz bulunmaktadır. Kendi lojistik ağımızla bu bayilerimize güvenli hizmet götürmekteyiz. Bozbıyık olarak kendimizin kullanmayacağı markaları satmayı tercih etmediğimizden dolayı kaliteli ve üst sınıf markaların dağıtımını yapıyoruz. Güveni her alanda sağlamayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

Bozbıyık İnşaat Malzemeleri dışında Denizli’nin ilk ve tek resmi belgeli butik oteli Şiir Butik Otel olarak 10 yıldır turizm konaklama alanında kişiye özel hizmet anlayışıyla konuklarını ağırlamaya devam ediyor.
Bozbıyık İnşaat olarak da Çamlık, Mehmetçik, Yenişehir ve Karahasanlı gibi değişik mahallelerimizde 200’ün üstünde aileyi ev sahibi yaptık.